Pano Sanayiinde Ekol Firma

 

Çeyrek Asırlık Tecrübemizle Hizmetinizdeyiz

             
HAKKIMIZDA

 

Ensar Pano olarak 1985 yılında Bursa' da faaliyet göstermeye başladık. Elektrik Pano İmalatı sektöründe 26 yıllık tecrübeye sahip olan firmamız her geçen gün daha iyiyi sunmakta ve önceki yaptığı hizmetlerden aldığı övgülerle gelecekte daha büyük övgüleri hak etmeyi amaçlamaktadır.
 

Firmamız Pano İmalat sektöründe elektrik sayaç pano serisi, taban sayaçlı pano serisi sayaç ve vana muhafaza serisi, kombi muhafaza kabinleri gibi alanlarda hizmet vermektedir. İmalathanesinde büyük ve en kaliteli makineleri mevcut olan firmamız bu makineler sayesinde müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına uygun olarak hizmet verebilmektedir.
 

Ensar Pano bugüne kadar gerçekleştirdiği İmalat ve Satış hizmetleriyle elektrik sektöründe belli bir kariyere sahip olmuş ve alanında sürekli yükselişte olan bir grafik çizmiştir. Yaptığı Pano sistemleri ve diğer hizmetleriyle elektrik firmalarının çalışma açısından sürekli olarak seçtiği bir firma konumuna gelmiştir.
 

Pano sektöründe genelde firmalarda aranan özellik en iyi hizmeti en uygun fiyata sunan bir kimlikteki firma arayışıdır. Ensar Pano kendi alanında bu özelliği taşıyan nadir firmalar arasında yer alıp hizmetiyle ve kalitesiyle geride bıraktığı bir çok firmanın fiyat konusunda epey gerisinde kalmıştır.
 

Ensar Pano size kalite ve hizmet açısından daha yakın olmak için internetten de sesini duyurma kararı almış ve bizi seçen müşterilerimize gelişen teknolojinin getirdiği kolaylıklardan faydalanma imkanı sunmayı amaçlayarak bu Internet sitesini yayına açmıştır. 

ilerimize gelişen teknolojinin getirdiği kolaylıklardan faydalanma imkanı sunmayı amaçlayarak bu Internet sitesini yayına açmıştır.